Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Doradca Klienta

Yokaba sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych kontaktów z klientami

  • realizacja założonych planów oraz osiąganie wyznaczonych wskaźników w celu maksymalizacji sprzedaży na powierzonym terenie

  • rozwijanie potencjału obecnych klientów

  • rozbudowę rynku poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • prowadzenie negocjacji handlowych

  • ciągłe monitorowanie rynku i działań konkurencji

  • udział w pokazach, szkoleniach i targach

  • dostarczanie do przełożonego informacji o działaniach rynkowych konkurentów, jak i klientów

  • stałe raportowanie wyników swojej pracy bezpośredniemu przełożonemu

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży w branży kosmetycznej – warunek konieczny

  • doskonałe umiejętności negocjacyjne i znajomość technik sprzedaży bezpośredniej

  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne

  • orientacja na osiąganie celów i samodzielność w realizacji zadań

  • odpowiedzialność, rzetelność, zaangażowanie i konsekwencja w działaniu

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B

  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników

  • udział w bardzo ciekawym projekcie budowy nowej marki na rynku polskim

  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon

  • profesjonalny system szkoleń produktowych oraz sprzedażowych

  • przyjazny zespół oraz dobrą atmosferę do rozwoju, w której ceni się takie wartości jak współpraca, zaufanie i odpowiedzialność

  • benefity pozapłacowe

  • zniżki pracownicze na produkty i usługi firmowe oparte na formułach wegańskich

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Miejsce pracy region:

  • województwo mazowieckie

  • województwo wielkopolskie

  • województwo pomorskie

W naszej ofercie znajdziesz:

  • delikatne wegańskie lakiery hybrydowe

  • wegańskie hybrydy żelowe

  • wegańskie lakiery klasyczne

  • linię wegańskich produktów do pielęgnacji paznokci

  • kosmetyki wegańskie do pielęgnacji ciała, dłoni i stóp

  • wegańskie produkty uzupełniające

  • akcesoria i narzędzia przyjazne środowisku naturalnemu

W związku z dynamicznym rozwojem marki YOKABA poszukujemy ambitnych i utalentowanych w swojej dziedzinie Kandydatek i Kandydatów, którzy są gotowi na udział w budowaniu nowej marki na rynku produktów beauty.

Przewiń do profilu firmy