Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Doradca Klienta

Kopalnia Węgla Brunatnego Sieniawa Sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzenie na rynek nowego produktu,

  • budowa sieci sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów,

  • aktywne pozyskiwanie klientów na wyznaczonym terenie,

  • utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi oraz pozyskanymi klientami

  • udział w targach i konferencjach branżowych,

  • współpraca z lokalnymi instytucjami związanymi z branżą rolniczą,

  • monitoring działań konkurencji i analiza rynku,

  • prowadzenie rozmów handlowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie preferowane wyższe ( rolnicze będzie dodatkowym atutem)

  • doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą w terenie

  • doświadczenie w branży rolniczej mile widziane,

  • realizacja założonych planów sprzedaży

  • wysokie umiejętności interpersonalne, negocjacyjne, komunikatywność, planowanie,

  • kreatywność, chęć rozwoju, inicjatywa, zaangażowanie, samodyscyplina,

  • operatywność i nastawienie na realizację założonych celów handlowych,

  • obsługa komputera,

  • prawo jazdy kat. B,

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w ambitnym i zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą

  • Szkolenia produktowe,

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia,

  • Przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły, stabilne zatrudnienie,

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.