Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Doradca Klienta

Yokaba sp. z o.o.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

YOKABA to firma wyspecjalizowana w wegańskich kosmetykach do profesjonalnej stylizacji paznokci oraz pielęgnacji dłoni i stóp. W związku z dynamicznym rozwojem marki poszukujemy ambitnych i utalentowanych w swojej dziedzinie Kandydatek i Kandydatów, którzy są gotowi na udział w bardzo ciekawym i innowacyjnym projekcie budowania marki na rynku produktów beauty.

Obecnie chcemy wzmocnić nasz dział handlowy o Regionalnych Doradców Klienta i w związku z tym uruchamiamy bardzo ciekawy projekt sprzedażowy oparty o otwartą i przejrzystą formę współpracy, która w pełni docenia zaangażowanie handlowca.

W dzisiejszych czasach zbyt często spotykaliśmy się z sytuacją, w której handlowiec czuł, że jego wysiłek i trud włożony w codzienną pracę nie jest w pełni wynagradzany i doceniany, lecz z różnych powodów nie zmienia pracy, bo:

• może w nowym miejscu nie będzie lepiej?

• może nie poradzę sobie w nowej branży?

• może gdzie indziej mnie nie przyjmą bo nie mam doświadczenia?

• może to nie ten czas?

• może jeszcze będzie lepiej?

• może mógłbym gdzieś „dorobić”?

• może warto otworzyć coś swojego?

Może są setki innych powodów, bo każdy ma swoje „może”.

Dlatego wychodząc naprzeciwko wszystkim „może”, chcemy stworzyć miejsce, w którym każdy ma szansę znaleźć to czego szuka.

Kto wie, MOŻE to właśnie jest miejsce dla Ciebie.

Nasze wymagania

Kogo szukamy?

Szukamy handlowców…

• posiadających umiejętności negocjacyjne i znajomości technik sprzedaży bezpośredniej

• cechujących się wysoką kreatywnością, nieustanne poszukujących nowych inspiracji i trendów

• z bardzo dobrymi umiejętnościami interpersonalnymi

• zorientowanych na osiąganie celów i samodzielnych w realizacji zadań

• odpowiedzialnych, rzetelnych, zaangażowanych i konsekwentnych w działaniu

• posiadających własne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon) oraz prawo jazdy kat. B

Jeśli jednak jesteś dopiero na początku swojej drogi zawodowej, nie masz bogatego doświadczenia i kolekcji wybitnych sukcesów sprzedażowych to nie przejmuj się – zaaplikuj, jeśli posiadasz:

• ambicję, energię do działania i chęć do pracy

• jesteś otwarty na nowe umiejętności i chcesz zdobywać doświadczenie w sprzedaży na profesjonalnym rynku beauty

• cechuje cię odpowiedzialność, rzetelność, zaangażowanie i konsekwencja w działaniu

• posiadasz własne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon) oraz prawo jazdy kat. B

Dla nas najważniejszy jest człowiek i to co sobą reprezentuje, a nie tylko to, co może wpisać w CV jako dotychczasowe doświadczenie.

To oferujemy

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta to zobacz, co oferujemy:

• współpracę w oparciu o kontrakt B2B – bo wierzymy, że handlowiec powinien mieć swobodę działania

• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od osiąganych wyników, bez górnej granicy zarobków oraz bez targetów – bo uważamy, że od każdej zarobionej przez handlowca złotówki należy mu się prowizja

• elastyczny czas pracy - bo nie samą pracą człowiek żyje i to handlowiec wie najlepiej jak efektywnie zarządzać swoim czasem

• możliwość współpracy z innymi markami – bo cenimy przedsiębiorczość i wspieramy ambitnych handlowców

• konkursy sprzedażowe – bo odrobina zdrowej rywalizacji jeszcze nikomu nie zaszkodziła

• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji – bo jesteśmy przekonani, że wszyscy chcą iść na przód, a nie stać w miejscu

• profesjonalny system szkoleń produktowych oraz sprzedażowych – bo współpraca i wsparcie jest dla nas czymś oczywistym

• pełne wsparcie przy realizacji ciekawych pomysłów – bo słuchamy każdego z naszego zespołu i każdy może mieć realny wpływ na rozwój marki

• przyjazny zespół oraz dobrą atmosferę, w której ceni się takie wartości jak współpraca, zaufanie i odpowiedzialność – bo chcemy stworzyć miejsce, w którym ludzie po prostu chcą pracować

Do tego, każdy może liczyć na:

• benefity pozapłacowe (np. ubezpieczenie czy karta Multisport)

• zniżki pracownicze na produkty i usługi firmowe

• po okresie początkowym – 6 miesiącach - dodatkowe benefity dla najlepszych handlowców

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne