Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Doradca Leasingowy

SGB LEASING sp. z o.o.

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • oferowanie leasingu oraz pożyczki Klientom bankowym zainteresowanym inwestycjami w środki trwałe;

  • prowadzenie szkoleń z wybranych produktów dla pracowników Banku;

  • obsługa konkretnych transakcji, w tym przyjmowanie wniosków wraz z dokumentacją;

  • przygotowywanie raportów sprzedażowych;

  • aktywna sprzedaż produktów leasingowych wśród wybranych grup Klientów na targach, pokazach i innych spotkaniach organizowanych wspólnie z Bankiem;

  • pozyskiwanie nowych Klientów we współpracy z lokalnymi dostawcami wybranych środków trwałych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych;

  • samodzielność w realizacji powierzonych celów;

  • umiejętność budowania relacji z Klientem;

  • kreatywność będąca pomocną cechą w realizacji planów sprzedażowych;

  • znajomość rynków lokalnych;

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • udział w rozbudowie firmy leasingowej z możliwością własnego rozwoju i awansu;

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powyższych zadań (samochód służbowy, laptop);

  • przyjazną i niekorporacyjną atmosferę pracy;

  • opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego.