Oferta pracy

Regionalny Doradca - rynek Klientów B2B

MEDISEPT Sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych Klientów z rynku B2B i instytucjonalnego

  • rozwój sprzedaży w podległym regionie

  • kompleksowe prowadzenie procesu sprzedaży (badanie potrzeb, prezentacja oferty, finalizowanie sprzedaży)

  • realizacja wizyt, pokazów i szkoleń u Klientów

  • aktywne wspieranie akcji marketingowych oraz promocyjnych

  • bieżące raportowanie swoich działań według ustalonych standardów

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela lub doradcy handlowego

  • mile widziane doświadczenie we współpracowały z Klientem biznesowym lub instytucjami (firmy sprzątające, zakłady przemysłowe, placówki opiekuńcze, placówki oświatowe itp.), jeśli go nie masz nauczymy Cię

  • znajomość branży higieny, dezynfekcji lub pokrewne będzie dodatkowym atutem

  • doświadczenie w prowadzeniu prezentacji produktowych dla Klientów

  • dodatkowo docenimy doświadczenie w zakresie zamówień publicznych

  • Prosimy o załączenie cv i listu motywacyjnego

To oferujemy

  • Kompleksowy program wdrożeniowy pod okiem ekspertów

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Bogaty pakiet szkoleń i możliwości rozwoju

  • Możliwość nauki języka angielskiego

  • Profesjonalne narzędzia

  • pracy

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Pakiet sportowy

  • Wspaniałą atmosferę

  • pracy

  • Wspólne celebrowanie ważnych wydarzeń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

Od ponad 25 lat działamy w sektorze B2B oraz na rynkach europejskich dostarczając rozwiązania między innymi dla szpitalnictwa i usług medycznych. Wytwarzane przez nas produkty należą do najlepszych w swojej klasie, a marki zajmują pozycję lidera w swoich kategoriach.

Przewiń do profilu firmy