Logo Pracuj.pl

Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy

JOBHOUSEO firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

W tej chwili dla naszego Klienta, firmy z branży metalowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

dolnośląskie/lubuskie/wielkopolskie/mazowieckie/podlaskie/zachodnio-pomorskie

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż urządzeń do laserowej obróbki metalu,
  • obsługiwanie oraz pozyskiwanie nowych klientów w regionie,
  • spotkania z klientami oraz prezentowanie oferowanych urządzeń,
  • przygotowanie ofert handlowych,
  • raportowanie pracy do przełożonego.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży metalowej lub pokrewnych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • umiejętność zarządzania swoim czasem i pracą,
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego.

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (podstawa+premie),
  • samochód służbowy do użytku prywatnego,
  • szkolenia handlowe oraz techniczne,
  • pakiet dodatkowych świadczeń (kartę sportową, pakiet medyczny),
  • pracę zdalną.

Informacje dodatkowe

  • Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikację przez przycisk aplikuj.
  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Jobhouse działa na rynku od 11 lat. Naszą misją jest łączenie ludzi - najlepszych pracodawców z najlepszymi pracownikami. Pomogliśmy znaleźć pracę ponad 15 000 osób! Działamy profesjonalnie, szybko i skutecznie.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7097.

Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy, Białystok