Ta oferta pracy jest nieaktualna od 123 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Doradca Techniczno – Handlowy ds. Współpracy z Architektami

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 23.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji - od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

    Dla naszego Klienta, renomowanej międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości wyrobów chemii budowlanej i produktów do ochrony i konserwacji budowli, w związku z rozwojem działu handlowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    miejsce pracy: Opole

    Szukamy osoby samodzielnie działającej na swoim terenie z kilkuletnim doświadczeniem w sprzedaży w branży chemii budowlanej  na rynku budowlanym (biura projektowe, architekci), szukającej nowych wyzwań sprzedażowych nie bojącej się sprzedawać i wykorzystywać w nowej pracy swoich dotychczasowych doświadczeń i zbudowanych relacji z architektami i biurami projektowymi. Zatrudniona osoba raportuje bezpośrednio do Szefa Sprzedaży i będzie odpowiadać za nawiązywanie kontaktów i budowanie relacji z architektami i projektantami będzie wsparciem dla Przedstawiciela Handlowego działającego w terenie

    Główne zadania:

    • budowanie, utrzymywanie i rozwijanie relacji z biurami projektowymi i architektami
    • sprzedaż wysokiej klasy produktów chemii budowlanej do ochrony i konserwacji budynków i rozwój rynku w kanale profesjonalnym (architekci, biura projektowe) na podległym terenie
    • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
    • monitoring konkurencji

    Wymagania:

    • kilkuletnie doświadczenie, na podobnym stanowisku (Doradca Techniczny, Doradca Techniczno-Handlowy itp.), w kontaktach handlowych i sprzedaży w branży budowlanej, optymalnie chemii budowlanej stosowanej do ochrony budowli i/lub ochrony/konserwacji zabytków w kanale profesjonalnym (biura projektowe, architekci)
    • znajomość lokalnego rynku (biura projektowe, architekci)
    • dobra znajomość branży chemii budowlanej w szczególności systemów ochrony/konserwacji budowli
    • umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
    • wysoko rozwinięte kompetencje biznesowe i komunikacyjne
    • zaangażowanie, samodzielność, systematyczność i dobra organizacja pracy
    • prawo jazdy kat. B

    Nasz Klient oferuje:

    • odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie
    • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę lub własna działalność)
    • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
    • samodzielne stanowisko bez zespołu, praca na zasadzie „home office”

    Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zgłaszanie się poprzez kliknięcie w link Aplikuj, co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HRK S.A. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), pl. Bankowy 2; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected] - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą.”