Ta oferta pracy jest nieaktualna od 523 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Doradca Techniczno – Handlowy

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Alfa i Omega to ogólnopolska firma która od 25 lat zajmuje się kompleksową obsługą przedsiębiorstw w zakresie doboru i dostaw artykułów związanych z BHP.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy
    Miejsce pracy: Kraków

    OPIS STANOWISKA

    • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
    • Pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie
    • Doradztwo w zakresie doboru i dostaw art. BHP
    • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
    • Praca w systemie home – Office (1-dzień biurowy, 4 dni w terenie)

    WYMAGANIA

    • 3- letnie doświadczenie w sprzedaży B2B, w szczególności do firm produkcyjnych i przemysłowych
    • Udokumentowany przebieg kariery zawodowej
    • Wykształcenie wyższe, min. licencjat
    • Prawo jazdy Kat. B, min. 3-letnie doświadczenie w kierowaniu pojazdem
    • Wysoka gotowość do podróżowania
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji biznesowych
    • Umiejętność aktywnego słuchania niezbędna w celu analizy potrzeb klienta
    • Znajomość Programu MsOffice

    OFERUJEMY

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, premię od sprzedaży oraz 13 pensję
    • Dużą samodzielność działania
    • Szkolenie wdrażające oraz cykliczne szkolenia podnoszące kompetencje
    • Coaching
    • Możliwość awansu w strukturach organizacji
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych, m.in. samochód, komputer, telefon
    • Pracę w stale rozwijającej się firmie
    • Możliwość ubezpieczenia grupowego

    Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

    bottom