Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy

LC sp. z o.o. O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z hurtowniami materiałów elektrycznych, zakładami instalacyjnymi, producentami rozdzielni elektrycznych

  • poszukiwania nowych odbiorców

  • nawiązywanie kontaktów i składanie ofert do podmiotów planujących, wykonujących inwestycje lub modernizujących oświetlenie ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu

  • nawiązywanie kontaktów z biurami projektowymi

  • ciągły monitoring podległego rynku pod względem planowanych i przeprowadzanych inwestycji, ogłaszanych przetargów itp.

  • udział w szkoleniach

  • raportowanie przełożonemu wyników pracy

  • wykonywanie wyznaczonych limitów sprzedaży

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku jako przedstawiciel handlowy, kierownik sprzedaży itp.

  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji

  • kreatywność, pomysłowość oraz samodzielność w działaniu

  • determinacja w realizacji wyznaczonych celów

  • wysoka kultura osobista

  • komunikatywność

  • dyspozycyjność

  • odpowiedzialność

  • prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • stabilną i atrakcyjną pracę w firmie z dużym doświadczeniem w branży

  • szeroką pomoc w procesie adaptacji

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • notebook, telefon, samochód służbowy

  • regularność i terminowość wypłat

  • szkolenia produktowe

  • zdobywanie nowych doświadczeń

LC sp. z o.o.

Wieloletnie doświadczenie, wybór najlepszych poddostawców oraz rygorystyczna kontrola jakości, pozwoliła nam stać się rozpoznawalną marką w krajowym rynku branży elektrycznej.

Przewiń do profilu firmy

Dynamiczne poszerzając zakres oferowanych produktów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Na region Polski północno-centralnej, teren: północna część łódzkiego, kujawsko-pomorskie, wschodnia część pomorskiego, zachodnia część warmińsko-mazurskiego