Logo Pracuj.pl

Regionalny Doradca Techniczno - Handlowy

ETANCO sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż profesjonalnych technik zamocowań w wyznaczonym regionie.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku doradcy techniczno-handlowego w sprzedaży B2B, jak również w sprzedaży bezpośredniej,
  • dobra znajomość branży budowlanej (segment inwestycji),
  • doskonałe umiejętności budowania i utrzymywania relacji z Klientami,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • dyspozycyjność,
  • odpowiedzialność, samodzielność,
  • umiejętność planowania pracy,
  • wysoka motywacją, chęć podejmowania wyzwań,
  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon).
  • możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie.

Grupa ETANCO jest europejskim liderem wyspecjalizowanym w projektowaniu, produkcji jak również dystrybucji systemów łączników oraz zamocowań. Polsko odział, ETANCO Sp. z. o. o. w ramach dynamicznego rozwoju, poszukuje zmotywowanych kandydatów, którzy chcieliby współuczestniczyć w dalszym rozwoju firmy a tym samym budować swoją własna karierę.

Regionalny Doradca Techniczno - Handlowy, łódzkie