Oferta pracy

Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy

Klient Pracuj.pl

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Praca w terenie (wizyty u klientów)

  • Realizacja założonych planów sprzedaży w obszarze działania

  • Analiza rynku i poszukiwanie nowych możliwości i kanałów sprzedaży

  • Organizacja rynku odbiorców, nawiązywanie i utrzymywanie więzi z klientami

  • Prowadzenie transakcji handlowych, przygotowywanie ofert, negocjacje z kontrahentami

  • Doradztwo techniczne

  • Kompleksowa obsługa klientów

  • Utrzymywanie kontaktu z klientami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży, mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej

  • Wykształcenie, co najmniej średnie techniczne

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Skuteczność w negocjacjach handlowych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełny etat

  • Kafeteryjny pakiet benefitów

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop; telefon komórkowy; samochód służbowy

  • Dostęp do wiedzy i szkoleń - możliwość rozwoju kompetencji

  • Rabaty na produkty firmy (pracodawcy)

  • Kultura niekorporacyjna

  • Ubezpieczenie grupowe

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą

Aktualnie do Działu Sprzedaży poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obsługiwany obszar: województwa lubelskie i podkarpackie

Przewiń do profilu firmy