Ta oferta pracy jest nieaktualna od 246 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Doradca Techniczno - Handlowy

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 2017-11-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.

    Tworzymy firmę inżynierską specjalizującą się w produkcji, doborze, projektowaniu i dostawach rozwiązań
    z zakresu grup towarowych:

    oświetlenia awaryjnego

    urządzeń w wykonaniu przeciwwybuchowym
    elektrycznych systemów grzewczych

    Towarzyszymy inwestorom, projektantom oraz wykonawcom na każdym etapie inwestycji,

    a nasze rozwiązania znajdują zastosowanie na wielu obiektach przemysłowych i komercyjnych w całej Polsce.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

    Region: podkarpackie
    Numer referencyjny: RDTH/PKR/11/2017

    Zakres obowiązków:

    • realizacja planów sprzedażowych
    • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
    • raportowanie w zakresie bieżących działań

    Wymagania:

    • prawo jazdy kat. B
    • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
    • komunikatywność
    • praktyczna znajomość pakietu MS Office
    • mile widziana znajomość branży elektrycznej

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju w nowoczesnej firmie, pośród dynamicznej kadry
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • umowę o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AMATECH-AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.