Oferta pracy

Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy

Onninen Sp. z o. o.O firmie

  • podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Onninen sp. z o.o. to wielobranżowa hurtownia instalacyjna dla profesjonalistów. Oferujemy szeroki asortyment produktów dla instalatorów, przemysłu, instytucji publicznych i detalistów w zakresie branży elektrotechnicznej, instalacyjno-sanitarnej, grzewczej, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Onninen jest częścią fińskiej korporacji K-Group.

Aktualnie do Działu Sprzedaży Przemysłowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • Pozyskiwanie i obsługa klientów z Sektora Przemysłowego na wyznaczonym obszarze działania – w danym województwie
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Realizowanie polityki handlowej firmy i założonych celów sprzedażowych
  • Prezentacja i promocja firmy na rynku

Wymagany profil kandydata:

  • Doświadczenie w sprzedaży, mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej
  • Wykształcenie, co najmniej średnie techniczne
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Gotowość do pracy w systemie zdalnym
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Skuteczność w negocjacjach handlowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność i konsekwencja w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Praca w środowisku międzynarodowym
Szkolenia
i warsztaty
Prywatna
opieka medyczna
Pakiet benefitów
Ubezpieczenie grupowe

Stabilne warunki zatrudnienia
Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym
Możliwość rozwoju zawodowego
Samochód służbowy
Telefon i laptop

Pełny etat
Umowa o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Onninen zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Oferty bez klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane.

Ogłoszenie archiwalne