Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy

THEUSLED "TNC INVESTMENTS" Spółka z o.o. Spółka k.O firmie

  • podlaskie

    podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • skuteczne doradztwo techniczne i sprzedaż produktów oraz usług z portfolio firmy w sektorze przemysłowym oraz magazynowym i/lub w oświetleniu ulicznym

  • dobra znajomość przemysłu i rynku centrów magazynowo – dystrybucyjnych i/lub procedur postępowań przetargowych dla oświetlenia ulicznego

  • współpraca z biurami projektowymi i generalnymi wykonawcami w zakresie skutecznego promowania produktów firmy oraz wprowadzanie ich do projektów inwestycyjnych

  • realizacja zadań handlowo-marketingowych w ramach przyjętej strategii

  • efektywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji

  • systematyczne planowanie i raportowanie działań w systemie CRM

  • wykonywanie planów sprzedażowych

  • dbałość o wysoką jakość obsługi klientów

  • przygotowywanie ofert, prezentacji, kalkulacji

  • ciągłe podnoszenie swojej wiedzy poprzez udział w szkoleniach

  • monitorowanie rynku oraz działań konkurencji

  • aktywna współpraca z innymi działami firmy

  • uczestnictwo w konferencjach, targach, seminariach

  • współpraca z firmami elektroinstalacyjnymi

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie techniczne średnie lub wyższe

  • chęć współpracy z klientami

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych

  • umiejętność samodzielnej i efektywnej organizacji czasu pracy (home office)

  • odpowiedzialność, sumienność i rzetelność w realizacji powierzonych zadań

  • wrodzone umiejętności sprzedaży i negocjacji poparte sukcesami

  • wysoka kultura osobista

  • praktyczna znajomość pakietu biurowego MS Office

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • gotowość do podróży służbowych

Mile widziane

  • znajomość branży przemysłowej, elektroinstalacyjnej

  • 2 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w młodym, zgranym zespole

  • możliwość rozwoju i awansu

  • szkolenia produktowe, branżowe

  • samodzielne stanowisko pracy

  • wynagrodzenie podstawowe plus premia

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód)

Poszukujemy Doradców na obszarze całej Polski, operacyjnie podzielonej na 6 regionów handlowych.