Regionalny Doradca Techniczno - Handlowy

Carboline Polska Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Carboline Polska sp. z o.o.  to nowocześnie zarządzana firma o profilu związanym z pasywnymi zabezpieczeniami ogniochronnymi. Świetna znajomość branży, pozwala nam na wskazywanie najkorzystniejszych rozwiązań technicznych oraz optymalizację kosztów ogniochronnego zabezpieczenia obiektu. Posiadamy oddziały we wszystkich regionach kraju jak i niektórych krajach poza granicą Polski.

​Naszą ideą jest dostarczenie klientowi kompletnego zestawu wyrobów którymi będzie mógł wykonać zabezpieczenia wszystkich spotkanych na obiekcie przejść, węzłów konstrukcyjnych, dylatacji, konstrukcji głównej itp. jak również pełne wsparcie techniczne i dokumentacyjne.

Obecnie poszukujemy kandydata do obsługi stałych oraz pozyskiwania nowych klientów na obszarach województw pomorskiego, warmińsko-mazurskiego oraz kujawsko-pomorskiego.

OPIS STANOWISKA

  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów - rozwój sieci sprzedaży na terenie powierzonego województwa,
  • budowanie i utrzymywanie prawidłowych relacji klientami,
  • zapewnienie najwyższych standardów obsługi klientów,
  • realizacja celów sprzedażowych oraz regularne raportowanie, bieżąca komunikacja z klientami zgodnie z procedurami firmy,
  • Zapewnienie najwyższych standardów obsługi klientów
  • Realizacja celów sprzedażowych oraz regularne raportowanie, bieżąca komunikacja z klientami zgodnie z procedurami firmy

WYMAGANIA

  • znajomość zagadnień związanych z biernymi zabezpieczeniami ogniochronnymi obiektów,
  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe),
  • minimum dwuletnie doświadczenie sprzedażowe na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne,
  • osoba samodzielna, ambitna, pracowita, konsekwentna,
  • prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdu.

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja
  • Możliwość dalszego awansu
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy takie jak: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy