Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Doradca Techniczno - Handlowy

Pigment Sp. J.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • opieka i usługi doradcze dla stałej bazy Klientów, obejmującej małe i średnie firmy z branży budowlanej, w szczególności firmy malarskie i wykończeniowe

  • pozyskiwanie nowych Klientów w tym segmencie rynku

  • kompleksowe doradztwo dla Klientów w kwestiach technicznych i ekonomicznych

  • wspieranie Klientów w rozwiązywaniu problemów we ścisłej współpracy ze stacjonarnym zespołem sprzedaży

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w charakterze Przedstawiciela Handlowego i chęć dalszego rozwoju zawodowego w tym zakresie

  • gotowość do doskonalenia się przez zdobywanie wiedzy o naszych produktach i technologiach

  • rozwinięte zdolności komunikacyjne i predyspozycje sprzedażowe

  • gotowość do pracy w terenie

  • poszukujemy ludzi z pasją

To oferujemy

  • Zatrudnienie w zgranym i ambitnym zespole, bez korporacyjnych procedur i struktur, wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników, szkolenie dla nowozatrudnionego pracownika w zakresie technicznym i sprzedażowym.

    • Benefity

    • zniżki na firmowe produkty

    Nasza Firma jest niezależnym polskim producentem chemii budowlanej z bogatym asortymentem produktów wysokiej jakości, które zdobywają coraz większe uznanie klientów w kraju i za granicą. Inwestycje w zaplecze technologiczne oraz współpraca z wiodącymi placówkami naukowymi w Polsce pozwoliło firmie osiągnąć status przedsiębiorstwa innowacyjnego.

    Przewiń do profilu firmy