Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Doradca Techniczno - Handlowy

Alsina Polska Sp.z o.o.

  • Gnieźnieńska 31, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Gnieźnieńska 31

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalne doradztwo techniczne i handlowe

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów

  • dobór odpowiednich rozwiązań dla indywidualnych projektów

  • zarządzanie bazą klientów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • doświadczenie handlowe w branży budowlanej (mile widziane)

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne oraz wyraźne zdolności handlowe

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia - część stała + prowizja (ok. 1% od obrotu)

  • profesjonalne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

  • szkolenia językowe

  • ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, kartę Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie