Oferta pracy

Regionalny doradca techniczno-handlowy w dziale wentylacji

BROOKVENT PolskaO firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Kim jesteśmy?

Brookvent Polska Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem z kapitałem zagranicznym, z wieloletnim doświadczeniem, zajmującym się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań wentylacyjnych dla szerokiej grupy odbiorców. Obszar naszego działania poszerza się wraz z rozwojem firmy i obecnie zaczyna wykraczać poza Europę.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko

Regionalny doradca techniczno-handlowy
w dziale wentylacji
Numer ref.: rejony: woj. Pomorskie, Zachodniopomorskie, Kujawsko-Pomorskie.

Poszukujemy osób, które:

  • Orientują się w lokalnym rynku inwestycji mieszkaniowych
  • chcą rozwijać się w branży wentylacji u boku wiodącego producenta systemów,
  • łatwo nawiązują kontakty biznesowe, są zmotywowane do osiągnia ponadprzeciętnych wyników,
  • odpowiedzialnie wywiązują się z powierzonych obowiązków,
  • posiadają duże zdolności analityczne i organizacyjne,
  • sprawnie posługują się komputerem i pakietem Microsoft Office,
  • posiadają doświadczenie w branży budowlanej/HVAC,

Oferujemy:

  • współpracę w ramach umowy o pracę lub B2B,
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • bonus uzależniony od osiąganych wyników sprzedaży,
  • stabilną pracę w zespołach profesjonalistów,
  • niezbędne narzędzia do pracy tj. samochód służbowy, laptop
  • możliwości awansu i rozwoju w ramach międzynarodowej organizacji,
  • możliwość szkoleń branżowych.

Główne zadania i obowiązki kandydata:

  • poszukiwanie i pozyskiwanie klientów handlowych w celu doprowadzenia do zawarcia umowy handlowej,
  • prowadzenie aktywnego marketingu w celu pozyskiwania nowych klientów handlowych,
  • przedstawianie klientom warunków sprzedaży zgodnych z obowiązującą ofertą,
  • regularnego raportowania zgodnie z wytycznymi,
  • organizacja spotkań i prezentacji dotyczących produktów i usług oferowanych przez Brookvent Polska sp. z o.o.

Zapraszamy do wysyłania CV wraz z wymaganiami finansowymi klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że administratorem Pani / Pana danych osobowych jest BROOKVENT polska Sp. z o.o. z siedzibą w Obornikach Śląskich, 55-120 Oborniki Śląskie, ul. Kościuszki 14 - 16.

Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane dla potrzeb postępowania rekrutacyjnego na

podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe będą przechowywane przez okres postępowania rekrutacyjnego i nie dłużej niż 30 dni od dnia jego zakończenia lub do chwili wycofania zgody na przetwarzanie.

Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych

osobowych, prawo do ich sprostowania, prawo do żądania usunięcia danych lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane żadnemu podmiotowi zewnętrznemu.

Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w takim zakresie, w jakim wynika to z

obowiązujących przepisów prawnych. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy