Oferta pracy

Regionalny doradca techniczno-handlowy

SUNDOOR TECHO firmie

Rekrutacja zdalna

  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jak dbać o bezpieczeństwo podczas pracy na wysokości? Jakie systemy i produkty chronią przed upadkiem z wysokości? Jak sprawić by środowisko pracy było bezpieczne?

Wiele pytań. Wiele wyzwań. Wiele możliwości.

Zostań doradcą techniczno-handlowym i oferuj nasze usługi na terenie całego kraju.

Dołącz do firmy, która od wielu lat dba o ochronę zdrowia i życia osób oraz środowiska naturalnego.

Opis stanowiska

Osoba na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży na podległym obszarze, nawiązywanie i komunikację z klientami a także utrzymywanie z nimi długotrwałych relacji.

Cel stanowiska

  • Realizacja planów sprzedaży i założeń biznesowych,
  • Rozwój na podległym obszarze,
  • Analiza działań konkurencji oraz otoczenia firmy,
  • Współpraca z dostawcami,
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami,
  • Doradztwo w zakresie asortymentu BHP(ŚOI).

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (B2B) produktów BHP do firm z branży produkcyjnej, przemysłowej, energetycznej (mile widziane),
  • Wykształcenie średnie techniczne, licencjat,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
  • Znajomość rynku potencjalnych klientów,
  • Zdolność do nawiązywania trwałych relacji biznesowych,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Samodyscyplina i konsekwencja w dążeniu do wyznaczonych celów,
  • Potrafiąca prowadzić prezentacje produktowe,
  • Cechy osobowościowe: komunikatywna, samodzielna, umiejąca współpracować, odpowiedzialna, umiejąca słuchać, elastyczność działania i myślenia,
  • Gotowość do podróży służbowych,
  • Prawo jazdy kategorii B, Obsługa MS Office.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o dużej renomie i ugruntowanej pozycji w branży,
  • Umowę o pracę,
  • Samodzielność w działaniu i podejmowanie decyzji w zakresie współpracy z klientami,
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne,
  • Nowoczesne narzędzia pracy niezbędne do wykonywania zleconych zadań,
  • Możliwość skorzystania z benefitów: karty Multisport ,prywatnej opieki medycznej, dodatkowego ubezpieczenia.
Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy
o przesłanie aplikacji.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Sundoor Tech Sp. z o.o. 41-506 Chorzów ul. Kurta Aldera 44 (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy.
Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Oferta powinna zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
Zapraszamy na stronę www.sundoortech.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy