Regionalny Doradca Techniczno - Handlowy

  • zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 13.08.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 12.09.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Międzynarodowa firma BEGHELLI z ponad 35 letnią historią w branży elektrycznej,
    od ponad 12 lat działająca na polskim rynku poszukuje:

    Branża elektryczna - oświetlenie
    Region działania: województwo zachodniopomorskie

    Zadania:

    • Sprzedaż produktów firmy
    • Współpraca z projektantami, wykonawcami, dystrybutorami branży elektrycznej oraz inwestorami
    • Budowanie wysokiej jakości relacji z klientami
    • Udzielanie wsparcia techniczno-inżynierskiego w zakresie oferowanych produktów
    • Przygotowywanie ofert handlowych i prezentacji dla klientów
    • Budowanie silnej pozycji marki w danym regionie

    Oczekiwania:

    • Dobre umiejętności komunikacyjne
    • Wyższe wykształcenie lub w trakcie studiów
    • Orientacja na wynik oraz umiejętność rozwiązywania trudnych sytuacji
    • Samodzielność w działaniu
    • Profesjonalna postawa w relacjach z klientami i długofalowa identyfikacja z firmą
    • Prawo jazdy kat.B

    Oferujemy:

    • Stałe zatrudnienie w międzynarodowej firmie
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Długofalowy rozwój zawodowy równolegle z rozwojem firmy
    • Narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon
    • Prywatną opiekę medyczną
    Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o przesłanie swoich aplikacji
    (CV ze zdjęciem + list motywacyjny),  klikając w przycisk aplikowania.
    bottombottombottombottom