Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Doradca Techniczny

Commeator

umowa o pracę
3 0007 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 50025 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Koluszki

    Koluszki, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Spotkania handlowe według sprawdzonych technik

  • Reprezentowanie firmy i dbanie o jej wizerunek

  • Praca w nienormowanym systemie, uzależnionym tylko od Twojej samodyscypliny

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • Silne nastawienie na wynik

  • Prawo Jazdy kat.B

  • Gotowość do umowy B2B w celu większego wynagrodzenia

To oferujemy

  • Jedną z wyższych stawek na rynku dla doświadczonych sprzedawców 1 kWp - do 1100,00 PLN i więcej w zależności od Twoich umiejętności sprzedażowych

  • Szkolenie od podstaw, know-how sprzedażowe. Wszystkich traktujemy równo, wiemy, że musisz mieć podstawy, żeby realizować cele

  • Pełne wprowadzenie w tematykę OZE

  • Niczym nieograniczone zarobki, zależne od wyników, płacimy od pierwszego kWp

  • Pomoc wewnętrznego Wsparcia Sprzedaży w umawianiu spotkań, materiały sprzedażowo-reklamowe

  • Wsparcie merytoryczne doświadczonego managera

  • Cykliczne szkolenia.

  • Możliwość awansu i budowania własnego zespołu sprzedażowego.

  • Pozytywną atmosferę - zespół ludzi kochających życie

  • Narzędzia pracy - samochód, telefon, komputer

  • Zawsze czekający na Ciebie kubek kawy w biurze :)

  • Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

O nas

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem lidera branży fotowoltaicznej, należącego do największej grupy energetycznej w Europie.

Wykonujemy ponad 1000 instalacji miesięcznie.

Zostaliśmy wyróżnieni Złotym Godłem Konsumenckiego Lidera Jakości 2020 oraz 2021.

Poszukujemy Partnerów Sprzedaży.