Oferta pracy

Regionalny Doradca Techniczny

SOLISYS sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, Polska
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

SOLISYS sp. z o.o.

Łódź

Łódź

Opis stanowiska:

  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług
  • Nawiązywanie kontaktów handlowych z nowymi klientami oraz podtrzymywanie i rozwijanie kontaktów ze stałymi klientami firmy
  • realizowanie planów sprzedażowych firmy
  • Koordynacja realizacji zamówień
  • Reprezentowanie firmy i dbanie o jej wizerunek

Wymagania:

  • Preferowani kandydaci z doświadczeniem w Fotowoltaice
  • Współpraca oparta o umowę B2B
  • Umiejętność budowania relacji z klientami
  • Prawo Jazdy kat. B
  • Doświadczenie w sprzedaży Instalacji powyżej 50kWp

Oferujemy:

  • Współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet szkoleń
  • Wsparcie i doradztwo
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Samochód służbowy
  • Narzędzia pracy tj. telefon służbowy, laptop
  • Możliwość budowanie swojego zespołu sprzedaży
  • Niska Cena Bazowa kWp
  • 100% Marży Handlowej dla Przedstawiciela
  • Wsparcie Leadowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Solisys sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy