Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Regionalny Doradca Techniczny

Foton TechnikO firmie

7 000‐25 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Łomża, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Cześć! to my! Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Foton Technik.

Poszukujemy Mistrzów Sprzedaży, którzy chcą nieprzyzwoicie zarabiać

Zadania:

  • Inicjowanie spotkań handlowych według sprawdzonego i nauczonego know-how
  • Prowadzenie dynamicznych, treściwych prezentacji handlowych
  • Perswazyjne finalizowanie uzgodnień z Klientami
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Reprezentowanie firmy i dbanie o jej pozytywny wizerunek

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • Silne nastawienie na wynik
  • Prawo Jazdy kat.B
  • Współpraca oparta o umowę B2B

Oferujemy:

  • Wysokie zarobki – część stała i zmienna.
  • Profesjonalne szkolenie – arkana fotowoltaiki i standard sprzedaży
  • Narzędzia pracy – samochód, komputer, telefon
  • Pozytywną atmosferę – zespół ludzi umiejących dobrze żyć
  • Udział w ścieżce rozwoju

Ogłoszenie archiwalne