Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Dyrektor Biura Handlowego (fotowoltaika)

POLSKA KORPORACJA FOTOWOLTAICZNA S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • budowa i zarządzanie zespołem sprzedażowym;

  • rozwój zespołu handlowego: rozwój kompetencji zespołu sprzedażowego, motywowanie do realizacji celów, rekrutację nowych pracowników;

  • współpraca z Dyrektorem Handlowym w zakresie budżetowania i określania celów strategicznych biura lokalnego;

  • pozyskiwanie strategicznych partnerów do współpracy leadowej w regionie;

  • pozyskiwanie zamówień od klientów B2B zgodnie z zatwierdzonymi planami sprzedażowymi;

  • planowanie i odbywanie spotkań z kluczowymi klientami;

  • negocjacje i zawieranie umów;

  • raportowanie wyników pracy zespołu poprzez dedykowaną platformę IT;

  • aktywny monitoring realizacji strategii rozwoju i polityki sprzedaży wśród członków zespołu handlowego;

  • coaching, wytyczanie standardów i ocenę efektywności pracy podległego zespołu;

  • systematyczna analiza rynku, konkurencji, identyfikacja możliwości rozwoju biznesu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • minimum trzyletnie doświadczenie w sprzedaży B2B;

  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży rozwiązań PV wraz z udokumentowaniem swoich osiągnieć zawodowych – warunek konieczny;

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym;

  • pełne zaangażowanie i sumienność w wykonywanych zadaniach;

  • dojrzałość biznesowa, ponadprzeciętna aktywność, duża energia w działaniu;

  • wysoki poziom kultury osobistej, posiadanie predyspozycji do bycia team leaderem;

  • komunikatywności, łatwości w utrzymywaniu relacji biznesowych;

  • nastawienie na realizację celów;

  • dobra znajomość programów z pakietu Office 365;

  • doświadczenie w pracy w systemach CRM;

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • stabilne wynagrodzenie podstawowe;

  • atrakcyjny system prowizyjny – wysokie miesięczne prowizje od sprzedaży, bonus roczny za realizację budżetu;

  • dobrej jakości, dobrze sprzedający się produkt przy zachowaniu konkurencyjnych cen;

  • comiesięczne leady sprzedażowe;

  • laptop, telefon służbowy;

  • samochód wraz z kartą paliwową;

  • kartę Benefit.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Polska Korporacja Fotowoltaiczna S.A. jest Spółką działającą na terenie Polski w obszarze projektowania, montażu i serwisu średnich i dużych inwestycji fotowoltaicznych dla klientów biznesowych.

Przewiń do profilu firmy

Regiony

REGION WSCHÓD (Biuro Lokalne: WARSZAWA) - Obszar działania: mazowieckie, łódzkie, świętokrzyskie, lubelskie

REGION PÓŁNOC (Biuro Lokalne: TRÓJMIASTO) - Obszar działania: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie

REGION ZACHÓD (Biuro Lokalne: POZNAŃ) - Obszar działania: zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie

REGION POŁUDNIE (Biuro Lokalne: KRAKÓW) - Obszar działania: dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie