Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Regionalny Dyrektor ds. Operacji

Goldman RecruitmentO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Dla naszego Klienta - znanej firmy handlowej, posiadającej własną sieć sklepów w całej Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora Regionalnego.
Regionalny Dyrektor ds. OperacjiNumer ref.: 191509/6315

Opis stanowiska:

  • realizacja założonego wyniku finansowego podległych sklepów,
  • wyznaczanie celów oraz kontrola i rozliczanie zespołu z realizacji przydzielonych zadań,
  • regularne monitorowanie rynku poprzez wizyty w podległym obszarze sprzedaży,
  • analiza danych sprzedażowych i podejmowanie decyzji biznesowych w oparciu o wnioski,
  • dbanie o rozwój kompetencji podległych Kierowników Regionalnych,
  • efektywne wykorzystanie budżetu wsparcia sprzedaży,
  • utrzymywanie wysokiej jakości i wydajności pracy,
  • rozwój handlowy placówek,
  • monitorowanie zmian na rynku, inicjowanie usprawnień, optymalizacja procesów biznesowych,
  • raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Operacji.

Wymagania:

  • min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu operacjami w sieciach handlowych,
  • udokumentowane sukcesy w obszarze zarządzania ludźmi,
  • umiejętność strategicznego myślenia i skutecznej egzekucji z podległym zespołem,
  • silne zorientowanie na sprzedaż,
  • samodzielność, dyscyplina, wysoka kultura osobista,
  • wysoko rozwinięte zdolności managerskie i analityczne,
  • przedsiębiorczość, zdolności organizacyjne,
  • płynne posługiwanie się narzędziami MS Office.

Oferta obejmuje:

  • możliwość znaczącego wpływu na rozwój biznesu,
  • współpracę z świetnie zgranym, ambitnym zespołem,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatkowe premie,
  • narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy,
  • pakiet medyczny,
  • kartę Multisport.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne