Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Dyrektor ds. Rozwoju (M&A)

EDINA Vetcare Group S.A

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Budowa i rozwój pierwszej w Polsce sieci weterynaryjnej poprzez fuzje i przejęcia

  • Pełen zakres odpowiedzialności za procesy M&A w wybranej części kraju

  • Odpowiedzialność za każdy etap procesu transakcyjnego (budowanie nowej sieci kontaktów, DD, finalizacje transakcji)

  • Negocjacje oraz prowadzenie rozmów transakcyjnych z Partnerami

  • Współpraca z Zarządem i kadrą menadżerską w zakresie poszukiwania i analizy pomysłów i inicjatyw biznesowych w zakresie rozwoju działalności

Nasze wymagania

  • Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe związane z pozyskiwaniem nowych partnerów i finalizacją transakcji w celu realizacji wyznaczonych celów akwizycyjnych

  • Minimum 4 letnie doświadczenie w obszarze fuzji i przejęć (M&A), w ekspansji lub rozwijaniu sieci

  • Znajomość zagadnień z obszarów finansów przedsiębiorstw, business planów i wycen

  • Orientacja na wyznaczone cele poparta sukcesami

  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z potencjalnymi Partnerami (lekarzami weterynarii)

  • Umiejętność szybkiego działania, efektywnej organizacji pracy własnej oraz współpracy w Zespole

  • Zdolności analityczne, zaangażowanie, profesjonalizm w działaniu

  • Komunikatywność, otwartość, dyspozycyjność, mobilność i wielozadaniowość

  • Wykształcenie wyższe

  • Umiejętność obsługi Excel, PowerPoint

  • Prawo jazdy kat. B

  • Bardzo mile widziane wcześniejsze doświadczenie w modelu buy and build

To oferujemy

  • Stabilna współpraca w ramach umowy o pracę lub B2B

  • Bezpośrednie wpływ i udział w rozwoju firmy

  • Pracę pełną wyzwań i odpowiedzialności w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Współpracę w Zespole profesjonalistów i ekspertów

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego w perspektywicznej branży

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności

  • Samochód oraz wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • Pet Friendly Office

Edina Vetcare Group S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma, której celem jest stworzenie kompleksowego systemu opieki weterynaryjnej wraz z ogólnopolską siecią placówek weterynaryjnych, będącego synonimem bezkompromisowej jakości usług, łatwej dostępności i gwarancji pozytywnych doznań związanych z procesem leczenia i opieką nad zwierzętami towarzyszącymi.

Dla nas każdy Pracownik jest ważnym elementem spójnej całości. Budujemy organizację, w której realizujemy ambitne cele biznesowe oraz dbamy o możliwości rozwojowe oraz potrzeby każdego z nas.

Jeśli chcesz dołączyć do przyjaznego grona współpracowników, jesteś zainteresowany pracą pełną wyzwań i odpowiedzialności oraz ważna jest dla Ciebie dobra atmosfera - świetnie trafiłeś!

Współpracując z nami przyspieszysz rozwój swojej kariery, zdobędziesz doświadczenie oraz znajdziesz nową ścieżkę rozwoju.

Przewiń do profilu firmy