Oferta pracy

Regionalny Dyrektor ds. Rynku Maszyn i Urządzeń

PKO Leasing S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Pracujesz na portfelu Dostawców z Rynku Maszyn i Urządzeń, w tym aktywizujesz oraz pozyskujesz nowych Partnerów

  • Tworzysz strategię współpracy z Dostawcami.

  • Negocjujesz i podpisujesz umowy o współpracę z Dostawcami oraz nadzorujesz wykonywanie zobowiązań z zawartych umów z Dostawcami przy współpracy z siecią sprzedaży.

  • Monitorujesz wyniki sprzedaży i efektywności podejmowanych działań.

  • Zarządzasz wymaganiami i rozwojem narzędzi sprzedażowych dedykowanych Dostawcom.

  • Inicjujesz rozwój produktów i procesów w ramach podległej linii biznesowej.

  • Aktywnie uczestniczysz/współuczestniczysz w zaplanowanych działaniach marketingowych.

  • Wspierasz sieć sprzedaży w procesowaniu transakcji, w tym uczestnictwo w Komitetach Kredytowych.

  • Dokonujesz bieżącej analizy rynku i działań konkurencji.

  • Adresujesz potrzeby sieci sprzedaży w ramach organizacji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie we współpracy z Dostawcami,

  • Doświadczenie w sprzedaży oraz negocjacjach w segmencie B2B

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności sprzedażowo - negocjacyjne

  • Wykształcenie wyższe,

  • Aktywne prawo jazdy kat. B

  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w jednej z najlepszych firm leasingowych należącej do Grupy Kapitałowej Największego Banku w Polsce

  • możliwość zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, kwalifikacji wraz z systemem prowizyjnym uzależnionym od realizacji celów

  • możliwość korzystania z pakietu socjalnego: opieka medyczna, platforma myBenefit, pakiet Multisport, Pracowniczy Program Emerytalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • aplikacja treści audio

  • działania wellbeingowe

PKO Leasing S.A.

Dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry.

Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny.

Przewiń do profilu firmy

Co się stanie, po kliknięciu "APLIKUJ"?

Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, rekruter zadzwoni do Ciebie,

żeby umówić się na rozmowę rekrutacyyjną. Do usłyszenia!