Logo Pracuj.pl

Regionalny Dyrektor ds. Rynku Samochodów

PKO Leasing S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizujesz plan wolumenowy i marżowy w ramach linii biznesowej
  • realizujesz plan pożyczek stokowych, kontraktacji, kierowalności szkód
  • pozyskujesz Dostawców we współpracy z siecią sprzedaży
  • negocjujesz i podpisujesz umowy o współpracę z Dostawcami oraz nadzorujesz wykonanie zobowiązań z zawartych umów z Dostawcami we współpracy z siecią sprzedaży
  • negocjujesz i podpisujesz umowy o kampanie sprzedażowe z Dostawcami
  • inicjujesz rozwój produktów i procesów w ramach podległej linii biznesowej
  • wspierasz sieć sprzedaży w procesowaniu transakcji, w tym uczestnictwo w Komitetach Kredytowych
  • analizujesz rynek i działania konkurencji
  • zapewniasz bieżącą komunikację do sieci sprzedaży w zakresie realizowanych zadań

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie wyższe
  • posiadasz doświadczenie we współpracy z Dealerami samochodowymi
  • posiadasz umiejętności sprzedażowo-negocjacyjne w segmencie B2B
  • znasz pakiet Office
  • masz prawo jazdy

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w jednej z najlepszych firm leasingowych należącej do Grupy Kapitałowej Największego Banku w Polsce
  • możliwość zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, kwalifikacji wraz z systemem premiowym uzależnionym od realizacji celów okresowych
  • możliwość korzystania z pakietu socjalnego: opieka medyczna, platforma myBenefit, pakiet Multisport, Pracowniczy Program Emerytalny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • aplikacja treści audio
  • działania wellbeingowe

Dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry.

Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny.

Co się stanie, po kliknięciu "APLIKUJ"?

Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, rekruter zadzwoni do Ciebie,

żeby umówić się na rozmowę rekrutacyyjną. Do usłyszenia!

Regionalny Dyrektor ds. Rynku Samochodów, Warszawa