Logo Pracuj.pl

Regionalny Dyrektor Grupy Hoteli

SSC Górskie-Resorty.pl Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Karpacz
    Karpacz, dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie obiektami hotelowymi należącymi do Grupy Górskie Resorty
  • Budowa strategii rozwoju hoteli zgodnie z założeniami budżetowymi
  • Bieżąca współpraca z Dyrektorami Operacyjnymi / Dyrektorami Hoteli oraz nadzór nad realizacją wyznaczonych zadań i celów długookresowych
  • Wsparcie w rozwoju Dyrektorów Operacyjnych/Dyrektorów Hoteli oraz Kierowników Działów poprzez szkolenia, coaching
  • Inicjowanie i wdrażanie procesów/ procedur w zakresie optymalizacji funkcjonowania hoteli oraz kontrola ich realizacji
  • Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług i maksymalizacja satysfakcji Gościa
  • Współpraca z centralnym działem sprzedaży w celu optymalizacji polityki handlowej
  • Realizacja założeń budżetowych w zakresie przychodów, kosztów i wyniku finansowego
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Bieżące raportowanie do Zarządu

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5- letnie doświadczenie na stanowisku Dyrektora Generalnego lub Zastępcy Dyrektora dużego hotelu
  • Umiejętności strategicznego myślenia a także praktyczne doświadczenie w zarządzaniu operacyjnym
  • Wysokie umiejętności przywódcze , doświadczenie w zarządzaniu, motywowaniu i rozwoju zespołów
  • Operatywność i samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Umiejętność zarządzania wieloma projektami
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub/i niemieckiego
  • Biegła znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Elastyczne warunku zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt)
  • Docelowo pełnienie funkcji w randze Członka Zarządu
  • Wsparcie w relokacji (komfortowy apartament i wyżywienie na preferencyjnych warunkach)
  • Samochód służbowy, laptop i telefon
  • Dużą otwartość na nowe pomysły wpływające na dalszy rozwój obiektów
  • Zniżki pracownicze na korzystanie z noclegów i usług w hotelach należących do Grupy Górskie Resorty
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole pasjonatów hotelarstwa
  • Długookresową ścieżkę rozwoju w dynamicznie rozwijającej się grupie hotelowej

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • mieszkanie służbowe
  • posiłki pracownicze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

SSC Górskie-Resorty.pl Sp. z o.o. Sp. k.

Górskie Resorty to grupa obiektów, oferujących ponad 1700 pokoi i apartamentów w standardzie 4 i 5 gwiazdek w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Łomnicy i Wiśle. Nasze motto brzmi „Więcej niż hotele”, dlatego dbamy o każdy aspekt wypoczynku. Z naszego doświadczenia wynika, że kluczem do sukcesu są pracownicy, dlatego oferujemy im duże możliwości rozwoju i pracę w przyjaznej atmosferze.

W związku z dalszym rozwojem Grupy poszukujemy osób na stanowisko: Regionalny Dyrektor Grupy Hoteli.

Regionalny Dyrektor Grupy Hoteli, Karpacz