Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny dyrektor nadzoru dydaktycznego

  • podlaskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Centrum Nauki i Biznesu Żak to największa w Polsce sieć szkół policealnych, w której uczy się kilkadziesiąt tysięcy słuchaczy i która może się poszczycić mianem lidera w dziedzinie usług edukacyjnych. Oddziały Żaka znajdują się w 81 miastach w całej Polsce.

    Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

    REGIONALNY DYREKTOR NADZORU DYDAKTYCZNEGO
    (praca mobilna na terenie woj. lubelskiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego)

    Zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

    • Ewaluacja i kontrola działania kilkunastu placówek oświatowych na podległym terenie zgodnie z prawem;
    • Ocena i analiza stanu i efektów działalności dydaktycznej podległych placówek;
    • Wdrażanie nowych oraz naprawczych programów dydaktycznych;
    • Ocena warunków dydaktycznych oraz nauczycieli;
    • Inicjowanie działań rozwojowych;
    • Wspieranie nauczycieli w realizacji ich działań, inspirowanie nauczycieli do innowacji metodycznych;
    • Wspieranie placówek oświatowych w wykonywaniu ich działań dydaktycznych oraz innych działań statutowych;
    • Opiniowanie i wprowadzanie innowacyjnych metod pracy w tym pracy z uczniem zdolnym i mniej zdolnym;

    Idealny kandydat powinien posiadać doświadczenie na jednym z niżej wymienionych stanowisk:

    • Dyrektor szkoły społecznej;
    • Manager w placówce oświatowej (minimum szkoła średnia)
    • Inspektor Kuratorium Oświaty;

    Oczekujemy:

    • Wykształcenie wyższe magisterskie, mile widziane przygotowanie pedagogiczne
    • Znajomość ustaw: prawo oświatowe, o systemie oświaty
    • Minimum 3 lata stażu pracy w obszarze oświaty

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus system premiowy)
    • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
    • Samochód służbowy (również do użytku prywatnego)
    • Ubezpieczenie NNW oraz pakiet sportowy na preferencyjnych warunkach
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając w przycisk aplikowania.