Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Dyrektor Operacyjny

  • Warszawa, mazowieckie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2019-04-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EUROCASH FRANCZYZA

    To dynamicznie rozwijający się format prowadzący unikalny na polskim rynku model nowoczesnej franczyzy o nazwie Delikatesy Centrum. Zespół Eurocash Franczyza poszukuje obecnie kandydatów na poniższe stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    (WOJ. MAZOWIECKIE)

    Zakres obowiązków:

    • Koordynacja pracy podległych działów (Dział Operacyjny, Regionalne Biuro Obsługi) poprzez zarządzanie podległym personelem
    • Tworzenie i zarządzanie budżetem sprzedaży hurtowej i detalicznej
    • Współpraca z Franczyzobiorcami formatu Delikatesy Centrum w podległym regionie
    • Bieżące raportowanie wyników regionu, statusu realizacji celów
    • Nadzór nad przestrzeganiem przez podległe jednostki przepisów prawa, norm wewnętrznych, obowiązujących procedur i zarządzeń
    • Dbałość o dobro pracodawcy, powierzone mienie i zachowanie tajemnicy służbowej
    • Udział w projektach firmowych

    Wymagania:

    • Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu terenową strukturą organizacyjną (mile widziane doświadczenie w pracy z franczyzobiorcami)
    • Doświadczenie w zarządzaniu rozproszonym zespołem
    • Wykształcenie wyższe
    • Umiejętność strategicznego myślenia
    • Umiejętność budowania relacji
    • Zorientowanie na realizację potrzeb i oczekiwań klientów
    • Pasja do osiągania wyników
    • Prawo jazdy kat. B
    • Język angielski – poziom min. B2

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji, w biznesie o dużym potencjale do rozwoju
    • Pracę w zespole doświadczonych i wysoko zmotywowanych ludzi z pasją
    • Wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji, dużą samodzielność
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, premia zależna od wyników pracy
    • Pakiet socjalny
    • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód, komputer, telefon)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    opis
    <p sty