Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Dyrektor Sprzedaży – Aparatura Medyczna

  • kujawsko-pomorskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 17.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Medikol Systems specjalizuje się w serwisie aparatury medycznej wykorzystywanej w diagnostyce obrazowej m.in. aparatów RTG, tomografów komputerowych oraz rezonansów magnetycznych. Zdobyte wykształcenie, bogate doświadczenie oraz współpraca z producentami sprzętu medycznego na całym świecie pozwala naszym inżynierom realizować nawet najbardziej wymagające projekty.

    Zakres obowiązków:

    • Sprzedaż  usług serwisowych w obszarze aparatury medycznej do diagnostyki obrazowej (MR, TK, RTG)
    • Przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji z klientami
    • Budowanie relacji z klientami na podległym terenie
    • Analiza rynku usług serwisowych

    Wymagania:

    • Minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży w branży medycznej
    • Sprzedaż aparatury medycznej lub usług serwisowych w obszarze diagnostyki obrazowej będzie dużym atutem
    • Znajomość rynku aparatury medycznej oraz rynku usług serwisowych
    • Wytrwałość oraz determinację w realizacji założonych celów sprzedażowych
    • Umiejętność dotarcia do osób decyzyjnych
    • Skuteczność w zawieraniu umów handlowych
    • Praktyczna znajomość technik sprzedaży

    Oferujemy:

    • Dynamiczną, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Niezbędne narzędzia pracy, w tym auto służbowe z możliwością korzystania do celów prywatnych
    • Możliwość rozwoju w obszarze nowoczesnych technologii z sektora Healthcare
    • Szkolenia zagraniczne
    • Atrakcyjny system premiowy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom