Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Dyrektor Sprzedaży (chemia budowlana)

  • lubuskie
  • Dyrektor/Prezes
  • Pełny etat
  • 30.07.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Cigno Cigno Consulting (nr agencji 1967) to prężnie działająca firma doradztwa personalnego, specjalizująca się w rekrutacji na stanowiska wyższego i średniego szczebla. Jesteśmy polskim partnerem międzynarodowej sieci Marlar International Search Network, co stanowi gwarancję usług najwyższej jakości.

    Dla naszego Klienta, wiodącego producenta chemii budowlanej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Najważniejsze zadania:

    • budowanie oraz realizacja krótkoterminowej i długoterminowej strategii sprzedaży,
    • rozwijane struktur sprzedaży na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego,
    • koordynacja pracy podległego zespołu sprzedażowego (szkolenie, rozwój i motywowanie zespołu),
    • rozwój relacji z kluczowymi klientami,
    • pozyskiwanie nowych klientów w postaci dystrybutorów materiałów budowlanych, wykonawców i inwestorów,
    • doradztwo techniczne,
    • realizacja polityki marketingowej.

    Oczekiwania:

    • bardzo dobra znajomość produktów związanych z chemią budowlaną oraz doświadczenie w sprzedaży dóbr inwestycyjnych,
    • min. 4-letnie doświadczenie handlowe zdobyte w branży budowlanej,
    • min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
    • perfekcyjna orientacja biznesowa w podległym regionie,
    • wykształcenie wyższe techniczne lub/i ekonomiczne,
    • wysoko rozwinięte umiejętności handlowe i zarządcze,
    • prawo jazdy i gotowość do częstych podróży służbowych w ramach podległego regionu.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w przyjaznej organizacji,
    • wynagrodzenie zasadnicze + transparentny i atrakcyjny system premiowy,
    • decyzyjność w powierzonym obszarze i możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
    • szkolenia produktowe i techniczne,
    • samochód służbowy + inne narzędzia pracy,
    • prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do karty sportowej,
    • świadczenia socjalne.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na ogłaszane stanowisko prowadzonego przez firmę Cigno Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie; na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę."