Logo Pracuj.pl

Regionalny Dyrektor Sprzedaży ds. Eksportu

BUDMAT Bogdan WięcekO firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie strategii sprzedaży na podległym regionie oraz realizowanie założonych celów handlowych.
  • Analizowanie i optymalizowanie procesów biznesowych oraz organizacji pracy.
  • Zarządzanie i motywowanie rozproszonego zespołu handlowego.
  • Bezpośrednia współpraca z menagerami poszczególnych grup produktowych marki BUDMAT.
  • Nadzorowanie wdrażania planów rozwojowych i zadań.
  • Ciągła analiza konkurencji i aktywna obserwacja rynku.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe i ugruntowana wiedza o planowaniu i sterowaniu procesami sprzedażowymi.
  • Doświadczenie w pracy o wysokich standardach jakościowych i wymaganiach co do sposobu myślenia i działania biznesowego – preferowana znajomość branży stalowej.
  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami handlowymi w eksporcie.
  • Biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, bądź posługiwanie się swobodnie językiem: czeskim, słowackim, rumuńskim albo węgierskim.
  • Dyspozycyjność w rozumieniu odbywania podróży służbowych lub świadczenia pracy z Płocka.

To oferujemy

  • Pracę w prężnej firmie o znanej marce i profesjonalnym zespole.
  • Wysokie prowizje za osiągane wyniki pracy.
  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy.
  • Wsparcie merytoryczne oraz Back Office.

BUDMAT Bogdan Więcek

Życie jest albo fascynującym przeżyciem albo nie ma go wcale. My w to wierzymy. Praca w grupie BUDMAT to porywająca i ekscytująca przygoda - wyprawa dla ludzi, którzy są gotowi na odważne wyzwania. Zapomnij o standardowych rozwiązaniach. Zapomnij o stagnacji i nudzie.

Jeśli w Twoich żyłach pulsuje krew poszukiwacza przygód, BUDMAT to Twoje miejsce. Dołącz do nas.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających przynajmniej CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Regionalny Dyrektor Sprzedaży ds. Eksportu, śląskie