Oferta pracy

Regionalny Dyrektor Sprzedaży ds. Fotowoltaiki

iEco EnergyO firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Firma iEco Energy powstała z myślą o potrzebach klientów indywidualnych, gospodarstw rolnych i przedsiębiorstw w zakresie odnawialnych źródeł energii, systemów grzewczych i klimatyzacji. Swoje doświadczenia z pasją rozwijamy od 2015 r na terenie całej Polski. iEco Energy posiada stabilną pozycję i rozpoznawalną markę na rynku. Korzystamy z rozwiązań światowych liderów produkcji systemów fotowoltaicznych, grzewczych i klimatyzacji.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Obszar pracy: Cała Polska

Opis stanowiska:

  • Budowanie, kierowanie i motywowanie zespołu sprzedaży,
  • Realizowanie planów sprzedaży w powierzonym regionie na podstawie ustalonych celów,
  • Bieżące monitorowanie i raportowanie efektywności działań podejmowanych przez zespół,
  • Współpraca z działem technicznym i centralą firmy,
  • Kreowanie oraz dobór odpowiednich działań handlowo – marketingowych w celu maksymalizacji wyników sprzedażowych i wskaźników rentowności Przedsiębiorstwa,
  • Aktywne budowanie zespołu oraz nadzór nad ich wynikami sprzedażowymi.

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w sprzedaży, poparte mierzalnymi sukcesami,
  • Minimum rok doświadczenia w zarządzeniu w zespole handlowym,
  • Wiedza z zakresu zarządzania i technik sprzedaży,
  • Wiedza z zakresu instalacji fotowoltaicznych,
  • Umiejętność samodzielnego wykonywania zadań i pozyskiwania klientów,
  • Wysoki poziom motywacji i ukierunkowanie na sukces,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość dostępnych na rynku form dofinansowywania inwestycji,
  • Udział w tworzeniu kompleksowej oferty, wycen oraz kosztorysów swoich jak i podległego zespołu,
  • Mile widziane osoby z podległym zespołem sprzedażowym,
  • Pozyskiwanie Ambasadorów Marki (tworzenie siatki polecającej naszą firmę i nasze usługi).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę B2B,
  • Wynagrodzenie bez górnego limitu (wynagrodzenie tylko prowizyjne),
  • Szkolenia z wiedzy technicznej i handlowej,
  • Unikalny, innowacyjny i konkurencyjny produkt,
  • Wysoka jakość montażu instalacji,
  • Serwis i wsparcie posprzedażowe dla Klientów jak i Przedstawicieli,
  • Samochód marki Premium za realizacje wyznaczonych celów rekrutacyjnych i sprzedażowych,
  • Gotowe modele sprzedażowe dla podległych handlowców,
  • Jasna i przejrzysta ścieżka rozwoju zawodowego,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy