Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Dyrektor Sprzedaży - Fotowoltaika

FG ENERGY sp. z o.o

  • Bydgoszcz, Chełmno, Chełmża, Inowrocław, Lipno, Nakło nad Notecią, Rypin, Solec Kujawski, Świecie, Toruń, Tuchola, Włocławek, Żnin, Brodnica

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i realizacja strategii sprzedaży

  • poszukiwanie nowych możliwości rozwoju , inicjowanie działań ukierunkowanych na wzrost sprzedaży oraz pozyskiwanie nowych klientów

  • zarządzanie zespołem Regionalnych Kierowników Sprzedaży i Przedstawicieli Handlowych (motywowanie, mentoring, wyznaczanie celów i ich realizacja)

  • rozwijanie kompetencji sprzedażowych w podległym zespole

  • negocjowanie warunków z kluczowymi Klientami firmy

  • reprezentowanie firmy, nawiązywanie i utrzymywanie długoterminowych i strategicznych relacji z Klientami

  • prowadzenie spotkań biznesowych, prezentacji, negocjacji oraz przygotowywanie ofert handlowych

  • systematyczne analizowanie danych sprzedażowych, potrzeb klientów, rynku i działań konkurencji oraz identyfikowanie nowych możliwości sprzedażowych

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu rozproszonymi strukturami sprzedażowymi B2B lub B2C

  • doświadczenie w sprzedaży w branzy OZE

  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność analitycznego myślenia

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz przywódcze

  • silna orientacja na realizację celów

  • wysokie kompetencje negocjacyjne

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa+prowizja)

  • niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon, tablet

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy w trybie zdalnym/stacjonarnym/hybrydowym

  • Wycieczki do takich miejsc jak np. Dubaj, Teneryfa, Turcja

  • Możliwość rozwoju w środowisku międzynarodowym

  • Szkolenia, udział w konferencjach

  • Partnerskie podejście w biznesie

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

FG Energy to firma, której celem jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie sprzedaży i wykonania instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych, biznesowego oraz gospodarstw.

Jesteśmy prężnie działającą firmą w całym kraju. Posiadamy własne Call Center (ponad 700 osób). Wykonujemy ponad 500 instalacji miesięcznie z terminem realizacji 14 dni. Pracujemy na komponentach najwyższej klasy.

Jednak nie stoimy w miejscu i cały czas rozszerzamy nasz obszar sprzedaży partnerskiej

W związku z powyższym chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy.

Przewiń do profilu firmy