Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

Ice-Full Dystrybucja Sp. z o.o.O firmie

5 0008 000 brutto / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem handlowym w regionie

  • Wyznaczanie priorytetów i motywowanie zespołu PH

  • Realizacja celów i budżetów sprzedażowych

  • Wdrażanie strategii rynkowych i akcji promocyjnych w regionie

  • Systematyczne raportowanie wyników całego zespołu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem – minimum 2 lata

  • Znajomość branży FMCG to podstawowy warunek rozważenia oferty

  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem

  • Umiejętności analityczne

  • Umiejętności negocjacji

  • Aktywność i samodzielność w działaniu

  • Dobra i praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość branży alkoholowej

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie w przedziale 5000zł - 8000zł brutto

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • Samodzielność w kreowaniu propozycji rozwiązań

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy oraz środki wspierające realizację planów)

  • Możliwość awansu