Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

Metrohouse Franchise SA

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie do współpracy deweloperów i agencji nieruchomości oraz budowanie z nimi długotrwałych relacji biznesowych

  • budowa sieci sprzedaży i prowadzenie szkoleń

  • realizacja planów sprzedaży

Nasze wymagania

  • umiejętności negocjacyjne

  • doświadczenie w sprzedaży B2B

  • potwierdzone wyniki w budowie sieci sprzedaży

  • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe

  • samodzielność i kreatywność

  • doświadczenie w branży nieruchomości (rynek pierwotny) będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stałą współpracę w oparciu o umowę B2B

  • atrakcyjne wynagrodzenie z podstawą i prowizją uzależnioną od osiąganych wyników sprzedaży

  • wsparcie doświadczonego zespołu i możliwość rozwoju w międzynarodowej grupie

Już wkrótce ruszamy z ciekawym konceptem, który pozwoli wielu podmiotom na rynku uzyskać zupełnie nowy kanał dystrybucji ofert sprzedaży nieruchomości. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj z nami nasz biznes.

Przewiń do profilu firmy