Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

"MODUL SYSTEM POLSKA" sp. z o.o.O firmie

  • Drukarska 1
    Jaworowa (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

"MODUL SYSTEM POLSKA" sp. z o.o.

Drukarska 1

Jaworowa (pow. pruszkowski)

Modul-System to jeden z wiodących światowych producentów systemów zabudów regałowych pojazdów serwisowych. Nasza centrala znajduje się w Szwecji. Dzięki sieci podmiotów partnerskich mamy globalny zasięg działania. Nasze produkty sprzedawane są w 50 krajach na całym świecie. Modul-System należy do grupy Lifco notowanej na szwedzkiej giełdzie papierów wartościowych. Modul System Polska jest częścią koncernu i jesteśmy obecni na polskim rynku od pomad 15 lat.

        Opis stanowiska:

  • planowanie, realizacja i rozwój sprzedaży na terenie obszaru odpowiedzialności: województwa mazowieckie, łódzkie, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie, lubelskie i podlaskie
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami firmy
  • przygotowywanie ofert oraz prowadzenie prezentacji produktowych
  • przygotowywanie raportów odnośnie podległego regionu oraz własnej pracy

       Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej/motoryzacyjnej
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • umiejętność prowadzenia rozmów biznesowych i negocjacji  handlowych
  • otwartość i umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych
  • rzetelność, odpowiedzialność i kreatywność
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość i chęć do odbywania częstych podróży służbowych
  • robocza znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

       Oferujemy:

  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku na umowę o pracę
  • motywujący system wynagrodzenia i niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w zgranym zespole

Ogłoszenie archiwalne