Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

  • Kraków, małopolskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 04.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

    Compensa TU na Życie to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Kraków

    Jakie będą Twoje obowiązki?

    • Realizacja ustalonych planów sprzedażowych ubezpieczeń na życie poprzez pośredników ubezpieczeniowych (głównie w kanale brokerskim)
    • Realizacja zapytań brokerskich
    • Utrzymywanie i budowanie relacji z nowymi kancelariami brokerskimi
    • Przygotowywanie i składanie ofert oraz materiałów informacyjnych
    • Wsparcie procesu wdrożenia obsługi ubezpieczenia u Ubezpieczającego
    • Bieżące działania mające na celu zwiększanie potencjału sieci sprzedaży

    Co oferujemy?

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub w oparciu o umowę o współpracę – zgodnie z preferencjami Kandydata
    • Elastyczne godziny pracy
    • Prywatną opiekę medyczną, możliwość nabycia karnetu sportowego, zniżki na ubezpieczenia
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Wynagrodzenie stałe oraz zmienne uzależnione od osiąganych wyników
    • Interesującą pełną wyzwań pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie

    Czego oczekujemy?

    • Minimum 2-letnigo doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą lub sprzedażą ubezpieczeń na życie
    • Doświadczenia we współpracy z brokerami ubezpieczeniowymi
    • Umiejętności budowy i rozwoju struktur sprzedaży
    • Samodzielności w działaniu
    • Praktycznej znajomości programu MS Excel
    • Prawa jazdy lat. B
    • Znajomość ustawy PZP będzie dodatkowym atutem
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych.