Oferta pracy

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

Timac Agro Polska Sp. z o.o. O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Udział we wdrażaniu najnowocześniejszych technologii w branży,

  • Swobodne budowanie i zarządzanie zespołem Doradców Techniczno-Handlowych w sposób indywidualny, przy wykorzystaniu dedykowanych narzędzi wspierających ten proces,

  • Dbanie o rozwój regionu, m.in. poprzez organizację szkoleń, konferencji czy spotkań polowych dla kontrahentów,

  • Rozwijanie i zarządzanie siecią dystrybucji,

  • Racjonalne dysponowanie budżetem marketingowym,

  • Bezpośrednia współpraca z szefami działów wspierających (Logistyka, Marketing, Finanse, HR),

  • Współtworzenie strategii marketingowej i handlowej Grupy Roullier, m.in. podczas expert training’ów w HQ w Saint Malo (Francja) i licznych projektów szkoleniowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane rolnicze lub pokrewne),

  • Umiejętność zarządzania zespołem,

  • Orientacja na wynik i determinacja do osiągania wyznaczonych celów,

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne,

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

  • Umiejętności handlowe i zainteresowanie rolnictwem

  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat - pierwsza umowa na 6 miesięcy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premie zależne od efektów pracy.

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę, wspieraną przez kompetentny zespół managerów oraz licznymi, skrojonymi na miarę szkoleniami.

  • Możliwość dołączenia do zespołu światowego lidera innowacyjności branży AGRO.

  • Dużą swobodę we wdrażaniu własnych, autorskich pomysłów.

  • Dopasowaną do indywidualnych potrzeb ścieżkę kariery i możliwości rozwojowe w międzynarodowym środowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Proces rekrutacji

Rekrutacja jest dwuetapowa.

Obecnie prowadzimy spotkania w formie online.

Niezależnie od wyników rozmów, oddzwaniamy do wszystkich kandydatów, z którymi się spotkaliśmy.

Dołącz do nas!