Oferta pracy

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

SOLENERGA SP. Z O.O.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowa Doradców Energetycznych (fotowoltaika i pompy ciepła) w swoim regionie

  • Realizacja Planów sprzedażowych

  • Zarządzanie pracą zespołu

  • Coaching, mentoring oraz ciągła praca nad rozwojem zespołu

  • Analiza, budowanie i wdrażanie procesów zapewniających wysoką efektywność sprzedaży

  • Współtworzenie planów sprzedażowych i aktywne wspieranie zespołu w ich realizacji

  • Ścisła współpraca z Dyrektorem Makroregionu, Dyrektorem Sprzedaży oraz Zarządem firmy

Nasze wymagania

  • Wysokie kompetencje w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi w rozproszonej strukturze

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku z doświadczeniem w kanale B2C potwierdzone sukcesami

  • Mocna motywacja do osiągania celów sprzedażowych swojego zespołu

  • Pracowitość i systematyczność

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie menedżerskie w branży fotowoltaicznej

  • Ugruntowana wiedza z zakresu instalacji fotowoltaicznych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia zależna od realizacji celów (brak górnego limitu)

  • Realny wpływ na politykę firmy

  • Niezbędne narzędzia do pracy tj.: samochód służbowy segment C, karta paliwowa, telefon, laptop

  • Prywatna opieka medyczna

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Produkty najwyższej jakości

  • Pełne wsparcie doświadczonego Dyrektora Makroregionu oraz Dyrektora Sprzedaży

  • Długofalową współpracę opartą na partnerstwie

  • Zatrudnienie w najszybciej rozwijającej się branży w Polsce!

  • Konkursy sprzedażowe oraz spotkania integracyjne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie On-line

3

Spotkanie osobiste