Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Dyrektor sprzedaży

VIVIAMO Sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie długotrwałych relacji z pośrednikami ubezpieczeniowymi

  • Rekrutacja nowych pośredników

  • Realizacja planów sprzedaży i celów jakościowych przez pośredników z podległego terenu

  • Nadzór i wsparcie pośredników z podległego terenu w ramach ubezpieczeń życiowych i majątkowych

  • Kreowanie i wdrażanie akcji sprzedażowych wspierających sprzedaż ubezpieczeń przez pośredników na podległym terenie

  • Współpraca z przedstawicielami Towarzystw Ubezpieczeniowych

  • Przeprowadzanie szkoleń sprzedażowych, produktowych dla podległego zespołu pośredników

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych oraz znajomości lokalnego rynku ubezpieczeniowego

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem agentów

  • Umiejętność motywowania podległego zespołu

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Prawo jazdy kat. B

  • Niekaralność

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznej i rozwijającej Firmie, otwartej na pomysły i opartej na wzajemnym szacunku,

  • Kontrakt B2B,

  • Atrakcyjny system wynagradzania uwzględniający część stałą i premie za osiągane wyniki sprzedażowe,

  • Benefity pozapłacowe – auto służbowe, telefon, laptop.

Viviamo Ubezpieczamy to ogólnopolska sieć biur franczyzowych prowadzących sprzedaż produktów ubezpieczeniowych wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych.

To wiele lat doświadczeń w sprzedaży ubezpieczeń, we współpracy z tysiącami agentów i najlepszymi Towarzystwami na rynku.

Rozwijając sieć Viviamo stawiamy na zaangażowanie i pełnych pasji Partnerów, którzy utożsamiają się z Naszymi wartościami. Doświadczenie lub jego brak nie stanowią przeszkody przy podjęciu decyzji o współpracy. W ramach pakietu franczyzowego Partner otrzymuje gotowy model prowadzenia własnego biznesu, opierającego się na wieloletnim doświadczeniu.

Przewiń do profilu firmy