Oferta pracy

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

OZE-BIOMAR Sp. z o.o.O firmie

  • Lidzbark Warmiński, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor

OZE-BIOMAR sp. z o.o. - jesteśmy czołowym wykonawcą instalacji fotowoltaicznych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką na rynku fotowoltaiki w Polsce. Już od ponad 10 lat elektrownie słoneczne od OZE-BIOMAR dostarczają darmową i ekologiczną energię elektryczną polskim rodzinom, przedsiębiorcom oraz rolnikom. Jako jedna z najstarszych w Polsce firm z branży fotowoltaicznej wyróżniamy się doświadczeniem, ilością zrealizowanych przydomowych elektrowni słonecznych oraz jakością wykonanych prac, co potwierdzają liczne referencje i opinie naszych Klientów.

Działamy w jednej z najszybciej rozwijających się branż na polskim rynku. Rok 2020 w OZE-BIOMAR - to czas intensywnego rozwoju struktur sprzedaży, wdrożonych innowacji produktowych i rozwiązań technologicznych, uruchomienie hurtowni fotowoltaicznej oraz ponad trzykrotnego wzrostu zainstalowanej mocy fotowoltaiki.

OZE-BIOMAR sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Kształtowanie i realizacja strategii handlowej i polityki rozwoju Regionu;
  • Budowanie oraz zarządzanie podległym zespołem sprzedażowym, w tym m.in. nadzór nad jego pracą, wyznaczanie i rozliczanie celów, przeprowadzanie okresowych ocen pracy, odpowiedzialność za rozwój i motywowanie zespołu, rekrutacja pracowników;
  • Prowadzenie projektów sprzedażowych oraz rozwój i wdrażanie nowych projektów;
  • Raportowanie wyników oraz realizacji założeń przyjętej strategii handlowej;
  • Współpraca z innymi pionami oraz działami centralnymi Spółki;
  • Monitorowanie i analiza rynku oraz działań konkurencji;

Wymagania:

  • Min. 4 lata doświadczenia w pracy na stanowisku dyrektora/managera sprzedaży;
  • Doświadczenie w rekrutacji i budowaniu efektywnych zespołów handlowych;
  • Mile widziana znajomość rynku fotowoltaiki;
  • Wysokie umiejętności w zakresie zarządzania, motywowania, coachingu i wspierania rozwoju zespołu sprzedażowego;
  • Doświadczenie w monitorowaniu efektywności prowadzonych działań handlowych;
  • Doświadczenie w istotnym zwiększaniu skali sprzedaży i marż bezpośrednich;
  • Umiejętność strategicznego myślenia, przedsiębiorczość, decyzyjność oraz umiejętności negocjacyjne;
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych;

W zamian otrzymujesz:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się organizacji;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B;
  • System premiowy uzależniony od realizacji postawionych celów;
  • Możliwość współtworzenia strategii firmy o wysokich standardach i ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Ambitne wyzwania oraz duża samodzielność w zakresie realizacji zadań;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży;
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon;
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej i pakiet Multisport;
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OZE - Biomar Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchyleniu dyrektywy 95/46/WE. "

Miejsce pracy: Warszawa / Gdynia + wyjazdy

Województwa: dolnośląskie, małopolskie / warmińsko-mazurskie

Obszar podległego Regionu: Mazowsze lub Dolny Śląsk / Warmia lub Mazury

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy