Regionalny Dyrektor Sprzedaży

EDISON ENERGIA Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Dyrektor
Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!
Poszukiwany
REGIONALNY DYREKTOR SPRZEDAŻY

Twoje zadania:

  • Budowanie i zarządzanie zespołem sprzedażowym sieci partnerskiej,
  • Doradztwo klientom w zakresie Fotowoltaiki,
  • Budowanie relacji z klientami i pozytywnego wizerunku firmy,
  • Aktywna sprzedaż wraz z zespołem sprzedażowym kompleksowego produktu instalacji fotowoltaicznych Edison Energia,
  • Raportowanie wyników sprzedaży.

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Jesteś ambitny/a, samodzielny/a, odpowiedzialny/a,
  • Chcesz zarabiać dobre pieniądze - min. 20 tys. zł/miesięcznie,
  • Posiadasz doświadczenie i sukcesy w sprzedaży bezpośredniej B2B, B2C lub D2D,
  • Chcesz budować i rozwijać własny zespół sprzedażowy,
  • Świetnie komunikujesz się z ludźmi i jesteś otwarty na nowe doświadczenia,
  • Presja czasu i prędkość działania nie paraliżuje Cię a napędza,
  • Lubisz rywalizację i pracę w terenie,
  • Posiadasz duże pokłady motywacji wewnętrznej i energii,
  • Chcesz brać czynny udział w współtworzeniu lidera na rynku Fotowoltaiki w Polsce i stać się jego częścią.
Szukamy najlepszych i zdecydowanych, jeżeli obawiasz się wyzwań - nie aplikuj - piszemy to zupełnie poważnie

Co oferujemy:

  • Jasny i przejrzysty system prowizyjny - nieograniczone zarobki, najszybciej wypłacane prowizje na rynku,
  • Pakiet szkoleń produktowo-technicznych na start i w czasie współpracy,
  • Najnowsza technologia i unikalny produkt, którego klienci potrzebują,
  • Możliwość osiągania pasywnego dochodu,
  • Stabilność dużej organizacji przy braku nonsensów
    korporacyjnych i polityki,
  • Energiczny zespół i pełne wsparcie Szefa,
  • Wsparcie zespołu back office,
  • Współpraca z najszybciej rozwijającą się organizacją fotowoltaiczną
    w Polsce.
… i współpracuj z nami przy rozbudowie prawdopodobnie najlepszego działu sprzedaży fotowoltaiki w Polsce! Zapraszamy :)

Ogłoszenie archiwalne