Logo Pracuj.pl

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

Stella Pack S.A.O firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie zespołem sprzedaży na powierzonym terenie,
  • wspieranie i motywowanie przedstawicieli handlowych,
  • prowadzenie treningów „on the job” i rozmów rozwojowych,
  • realizacja celów biznesowych i sprzedażowych regionu,
  • budowanie i umacnianie sieci dystrybucji na powierzonym terenie,
  • kompleksowa obsługa klientów o strategicznym znaczeniu,
  • prowadzenie negocjacji w zakresie warunków współpracy,
  • utrzymywanie pozytywnych i trwałych relacji z klientami,
  • reprezentowanie firmy, dbanie o jej dobry wizerunek,
  • czynny udział w projektowaniu i realizacji akcji i narzędzi promocyjnych,
  • analiza i kontrola określonych wskaźników ekonomicznych,
  • monitoring rynku i aktywności konkurencji.

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedawców na rynku tradycyjnym, w branży FMCG, WARUNEK KONIECZNY
  • twoja historia zatrudnienia jest stabilna (minimum 3 lata doświadczenia u jednego pracodawcy), WARUNEK KONIECZNY
  • jesteś otwarty na zmiany i rozumiesz, że rozwój jest po prostu koniecznością,
  • potrafisz prowadzić negocjacje w partnerskiej atmosferze,
  • budujesz długofalowe relacje oparte na szacunku i niezawodności,
  • jesteś samodzielny, pomysłowy i przedsiębiorczy,
  • masz wiedzę w zakresie technik sprzedaży i umiesz się nią dzielić,
  • potrafisz budować i wzmacniać zespoły,
  • znajdujesz rozwiązania, zamiast wyszukiwać problemy,
  • nie boisz się odpowiedzialnych zadań,
  • umiesz działać pod presją czasu,
  • masz wysoką kulturę osobistą,
  • swobodnie posługujesz się pakietem MS Office,
  • masz prawo jazdy kat. B, a praca w terenie nie stanowi dla ciebie wyzwania.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowania,
  • przestrzeń do realizowania własnych pomysłów,
  • możliwości szkoleń i rozwoju,
  • dużą dynamikę pracy w środowisku otwartym na zmiany,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne

Stella Pack S.A. zajmuje się produkcją i dystrybucją wyrobów oraz opakowań z tworzyw sztucznych. Mamy stabilną pozycję na rynku i uznanie Klientów w Polsce i świecie. Zawdzięczamy to staraniom naszych pracowników oraz jakości produktów. Jako nadrzędny cel stawiamy sobie stały rozwój, więc każdego dnia, każdym działaniem budujemy silną markę Stella Pack.

Obecnie umacniamy siły sprzedaży i rozbudowujemy zespół handlowców, dlatego poszukujemy kompetentnej osoby na stanowisko: Regionalny Dyrektor Sprzedaży.

Regionalny Dyrektor Sprzedaży, łódzkie