Logo Pracuj.pl

Regionalny dyrektor sprzedaży

Hydro NRG Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie pracy zespołów sprzedażowych w regionie
  • rozwój struktury sprzedażowej
  • realizacja planów sprzedażowych
  • pozyskiwanie klientów B2C i B2B
  • kontakt osobisty z klientami i aktywna sprzedaż produktów z branży OZE
  • współpraca z różnymi działami firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem przedstawicieli handlowych pracujących w terenie
  • doskonała organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • silna orientacja na realizację celów
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • elastyczne formy zatrudnienia – umowa o pracę / kontrakt B2B
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnych fundamentach grupy
  • atrakcyjny pakiet premiowy
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • program szkoleniowy z zakresu oferowanych produktów a także doskonalenia technik sprzedaży i obsługi klienta
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania i wyjazdy integracyjne
  • bilety na mecze HydroTruck Radom

  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Hydro NRG Sp. z o.o.

Serio – to my! Hydro Energy należy do grupy Hydro-Truck istniejącej na rynku 23 lata. Mamy bardzo bogate doświadczenie w montażu różnego typu instalacji. Tylko na przestrzeni ostatniego roku zrealizowaliśmy ich ponad 2500.

Chcesz pracować w firmie zupełnie innej niż wszystkie? Gdzie niestandardowe podejście jest standardem a atmosfera is a key? Firmie, która dba o swoich ludzi tak, jak o środowisko? Gdzie wierzymy w to, co sprzedajemy, stawiamy na ciągły rozwój i lubimy pomagać? Jeśli tak - nie wahaj się i aplikuj.

Regionalny dyrektor sprzedaży, małopolskie