Logo Pracuj.pl

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

Herbapol Lublin S.A.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Skuteczna realizacja zadań sprzedażowych.
  • Wyznaczanie celów sprzedażowych oraz kontrola ich realizacji.
  • Analiza rynku oraz wdrażanie regionalnej strategii sprzedaży.
  • Koordynowanie pracy podległego zespołu oraz efektywne zarządzanie nim.
  • Pozyskiwanie nowych klientów handlowych oraz współpraca z kluczowymi klientami na powierzonym terenie.
  • Monitorowanie trendów rynkowych i działań konkurencji w branży FMCG.
  • Negocjowanie umów i warunków handlowych.
  • Planowanie i zarządzanie budżetem sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku detalicznego i branży FMCG- min 5 lat doświadczenia.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym.
  • Umiejętność podejmowania decyzji i pracy pod presją czasu.
  • Praktyczne umiejętności negocjacyjne.
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Gotowość do częstego odbywania podróży służbowych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej polskiej firmie o wysokich standardach pracy.
  • Premię.
  • Rozwój umiejętności sprzedażowych, managerskich (szkolenia, kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy).
  • Bogaty pakiet świadczeń (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, fundusz socjalny, karta multisport).
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, komputer).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • świętowanie urodzin

Regionalny Dyrektor Sprzedaży, mazowieckie