Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

Stella Pack S.A.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie zespołem sprzedaży na powierzonym terenie,

  • wspieranie i motywowanie przedstawicieli handlowych,

  • prowadzenie treningów „on the job” i rozmów rozwojowych,

  • realizacja celów biznesowych i sprzedażowych regionu,

  • budowanie i umacnianie sieci dystrybucji na powierzonym terenie,

  • kompleksowa obsługa klientów o strategicznym znaczeniu,

  • prowadzenie negocjacji w zakresie warunków współpracy,

  • utrzymywanie pozytywnych i trwałych relacji z klientami,

  • reprezentowanie firmy, dbanie o jej dobry wizerunek,

  • czynny udział w projektowaniu i realizacji akcji i narzędzi promocyjnych,

  • analiza i kontrola określonych wskaźników ekonomicznych,

  • monitoring rynku i aktywności konkurencji.

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedawców na rynku tradycyjnym, w branży FMCG, WARUNEK KONIECZNY

  • twoja historia zatrudnienia jest stabilna (minimum 3 lata doświadczenia u jednego pracodawcy), WARUNEK KONIECZNY

  • jesteś otwarty na zmiany i rozumiesz, że rozwój jest po prostu koniecznością,

  • potrafisz prowadzić negocjacje w partnerskiej atmosferze,

  • budujesz długofalowe relacje oparte na szacunku i niezawodności,

  • jesteś samodzielny, pomysłowy i przedsiębiorczy,

  • masz wiedzę w zakresie technik sprzedaży i umiesz się nią dzielić,

  • potrafisz budować i wzmacniać zespoły,

  • znajdujesz rozwiązania, zamiast wyszukiwać problemy,

  • nie boisz się odpowiedzialnych zadań,

  • umiesz działać pod presją czasu,

  • masz wysoką kulturę osobistą,

  • swobodnie posługujesz się pakietem MS Office,

  • masz prawo jazdy kat. B, a praca w terenie nie stanowi dla ciebie wyzwania.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowania,

  • przestrzeń do realizowania własnych pomysłów,

  • możliwości szkoleń i rozwoju,

  • dużą dynamikę pracy w środowisku otwartym na zmiany,

  • niezbędne narzędzia pracy.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Stella Pack S.A. zajmuje się produkcją i dystrybucją wyrobów oraz opakowań z tworzyw sztucznych. Mamy stabilną pozycję na rynku i uznanie Klientów w Polsce i świecie. Zawdzięczamy to staraniom naszych pracowników oraz jakości produktów. Jako nadrzędny cel stawiamy sobie stały rozwój, więc każdego dnia, każdym działaniem budujemy silną markę Stella Pack.

Obecnie umacniamy siły sprzedaży i rozbudowujemy zespół handlowców, dlatego poszukujemy kompetentnej osoby na stanowisko: Regionalny Dyrektor Sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy