Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

STILO ENERGY S.A.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Skuteczna realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych;

  • Realizacja polityki sprzedażowej zgodnej ze strategią firmy oraz podejmowanie działań zwiększających sprzedaż i optymalizujących osiągane wyniki;

  • Skuteczne zarządzanie podległym zespołem Doradców Regionalnych (organizowanie pracy zespołu, dbanie o jego rozwój oraz budowanie zaangażowania w Zespole);

  • Efektywne budowanie i rozwijanie relacji z Klientami;

  • Negocjacje warunków handlowych.

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie, determinacja w działaniu oraz silne nastawienie na realizację celu;

  • Doświadczenie w zarządzaniu strukturą sprzedaży w terenie – min. 2 lata;

  • Praktyczna znajomość specyfiki kanału tradycyjnego, lokalnego rynku/branży;

  • Wysoko rozwinięte kompetencje menadżerskich;

  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office w tym szczególnie MS Excel;

  • Prawo jazdy kat. B – praca mobilna.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i systemu premiowego;

  • Samodzielne stanowisko;

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną;

  • Wsparcie doświadczonego zespołu oraz kadry zarządzającej;

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop).

STILO ENERGY S.A.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, oferującą przygotowane “pod klucz”, najnowocześniejsze i najwydajniejsze instalacje fotowoltaiczne. Praca w Stilo Energy to budowanie marki, współpraca z najlepszymi specjalistami w branży, a także wdrażanie innowacyjnych technologii na rynku czystej energii.

Przewiń do profilu firmy